wtorek, 4 czerwca 2019

SUKCESY, SUKCESY, SUKCESY...

Ostatni czas był czasem wielu sukcesów  uczniów naszej szkoły.
Nasza "medialna" koleżanka Weronika Kielich w turnieju tanecznym w Augustowie wraz ze swoim parterem zajęli 2 miejsce w kategorii 14/15 lat klasa E. Wojciech Sadowski wraz ze swoją partnerką w tej samej kategorii zajęli 3 miejsce.

Reprezentanci Oleckiej Szkoły Sztuk Walki zdobyli na Mistrzostwach Europy w Karate Kyokushin we Wrocławiu srebro i dwa brązowe krążki. Tytuł wicemistrzowski w kumite młodzików 12-13 lat powyżej 50 kg wywalczył Piotr Waszkiewicz. Brąz zdobyła Martyna Grygo w kategorii juniorek młodszych 14-15 lat do 50 kg.

Niedawno odbył się Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Ręcznej w Głuchołazach (rocznik 2006 i młodsi), w którym brały udział nasze koleżanki z klasy 6A (sportowej). Ostatecznie zajęły Vl miejsce w kraju.  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.